مهدویت و آخرالزمان
مهدویت و آخرالزمان
نويسندگان

باقی ماندن 5 نشانه از 1200 نشانه‌ آخرالزمان

در شرایطی که امروز همه مردم جهان به سر می‌برند، هیچ سوالی جدی‌تر از این نیست که آیا آخرالزمانی که همه ملل در هر گروه و مذهبی از آن می گویند مصداقش امروز است.
کد خبر: ۷۱۱۹۶
مسئول موسسه فرهنگی موعود عصر (عج) گفت: طبق گفته اکثر محققان از یک هزار و 200 نشانه‌ آخرالزمان تنها پنج نشانه باقی مانده است.

ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٤/۱۳ ] [ ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ ] [ محمد صادق حلوانی ]

در روایات تصریح شده است که سلاح حضرت هنگام ظهور،شمشیر پیامبر است،نه سلاح دیگر.حضرت ولی عصر با کمک خداوند و از راه خارق العاده به مبارزه با کافران و دشمنان می پردازند.همانطور که آتش نمرود بر حضرت ابراهیم سرد و گلستان شد و دریا برای حضرت موسی و یارانش شکافته شد.

یاران و نزدیکان حضرت مهدی(عج)قدرت های خاصی دارند،چه رسد به خود آن حضرت.اما چند نکته :

1.ممکن است امام وسایلی داشته باشد که سلاح دشمن را از کار بیندازد و دشمن هم مجبور شود از شمشیر استفاده کند.

2.مبارزه با شمشیر عادلانه است و مبارزه با سلاح پیشرفته مانند بمب اتم و موشک ناعادلانه است،چون زن و کودک بی گناه را هم از بین می برد.پس امام که برای رفع ظلم و بی عدالتی آمده اند،از این سلاح ها استفاده نمی کنند.

3.گذشته از این ها،بسیاری از مردم با مشاهده ی علایم حقیقی اسلام و تشیع،بدون هیچ مقاومتی از کفر دست برداشته و ایمان می آورند.پس نیازی به جنگ فرگیرنخواهد بود و تنها عده ای زورمدار و ژنرال های سر سپرده بدون سرباز باقی می مانند،که کاری هم  از آنها بر نمی آید و با شمشیر امام و یارانشان از بین می روند.

[ ۱۳٩۱/٤/٢ ] [ ۳:٤٤ ‎ب.ظ ] [ محمد صادق حلوانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

یکی از یاران او... انشا ا...
موضوعات وب
امکانات وب